Kiedy AGATA Meble w Olsztynie – sprawdź, kiedy warto odwiedzić salon meblowy

AGATA Meble to sieć salonów meblowych oferująca wysokiej jakości meble do każdego wnętrza. Jeśli szukasz nowych mebli i mieszkasz w Olsztynie lub okolicach, zastanawiasz się pewnie, kiedy najlepiej odwiedzić salon AGATA Meble w Olsztynie i skorzystać z atrakcyjnych ofert. W tym artykule dowiesz się, jakie są godziny otwarcia salonu meblowego AGATA Meble w Olsztynie oraz jakie okazje i promocje możesz tam znaleźć.

Godziny otwarcia AGATA Meble w Olsztynie

Salon meblowy AGATA Meble w Olsztynie znajduje się przy ulicy Kanta 1a. Godziny otwarcia salonu są dostosowane do potrzeb klientów i umożliwiają swobodne zwiedzanie oraz zakupy w wygodnym dla nich czasie.

Salon AGATA Meble w Olsztynie czynny jest w następujących godzinach:

  • Poniedziałek-piątek: 10:00-18:00
  • Sobota: 10:00-14:00
  • Niedziela: nieczynne

Warto zaznaczyć, że godziny otwarcia salonu mogą ulec zmianie ze względu na sytuację epidemiczną w kraju. Przed wizytą w salonie meblowym AGATA Meble w Olsztynie warto sprawdzić godziny otwarcia na oficjalnej stronie internet-owej firmy lub zadzwonić do salonu.

Oferty i promocje w salonie AGATA Meble w Olsztynie

AGATA Meble to nie tylko wysoka jakość produktów, ale również atrakcyjne oferty i promocje, które zachęcają do zakupów. W salonie AGATA Meble w Olsztynie znajdziesz bogaty wybór mebli do kuchni, sypialni, salonu, przedpokoju oraz mebli ogrodowych i akcesoriów dekoracyjnych.

Salon AGATA Meble w Olsztynie oferuje swoim klientom m.in.:

  • Rabaty na poszczególne produkty
  • Zestawy mebli w korzystnych cenach
  • Możliwość negocjacji ceny
  • Darmowe projekty aranżacji wnętrz

Warto zaznaczyć, że oferta promocyjna w salonie AGATA Meble w Olsztynie może się zmieniać w zależności od sezonu oraz dostępności produktów. Na bieżąco warto śledzić ofertę salonu na oficjalnej stronie internetowej lub skontaktować się z salonem, aby dowiedzieć się o aktualnych promocjach.